Filtr

Charakteristika

residence leží v severní části letoviska blízko Bambinopoli, jen cca 30 m od pláže. Apartmány jsou vybaveny TV a pračkou, mají balkon a boční výhled na moře. Parkování u residence je možné za poplatek.

Ubytování

Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyň, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou, vlastní sociální příslušenství, balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

výtah, parkoviště.

Pláž

30 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 15 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., závěrečný úklid 60 €/trilo.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 8 €/manželská postel/výměna, 7 €/samostatné lůžko/výměna, ručníky 4 €/os./výměna, dětská postýlka 50 €/týden (nutno vyžádat v CK), parkovací místo 20 €/týden (nutno rezervovat v CK).

Příplatky

pojištění A, B, C.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Malá zvířata povolena.

Informace o letovisku

Pro své udržované široké pláže a 3 km dlouhou promenádu byla Alba Adriatica zařazena mezi turisticky nejatraktivnější a nejoblíbenější letoviska Jaderského moře. Kromě celé řady hotelů a apartmánových komplexů zde najdete také rozsáhlý výběr pizzerií a restaurací, kde můžete ochutnat kromě typických krajových jídel i vynikající speciality z čerstvých ryb. Alba Adriatica se pyšní také jednou z nejkrásnějších pláží na abruzzském pobřeží. Pobřežní promenáda je ideální pro procházky, projížďky na kole nebo kolečkových bruslích nebo pro jogging.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING