Filtr

Charakteristika

moderní residence má ideální pozici: nachází se v klidné slepé uličce pár metrů od centra letoviska nedaleko borovicového parku typického pro Alba Adriatica a zároveň pouhých 50 m od krásné promenády a pláže. V blízkosti najdete spoustu obchodů, restaurací a barů. Celou promenádu lemuje dráha pro kolečkové brusle.

Ubytování

Bilo – obývací pokoj s rozkládacím gaučem (možnost palandy), kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí, popř. i palandou, vlastní sociální příslušenství, TV, pračka, trezor, klimatizace (za příplatek), balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

výtah, klimatizace, parkoviště.

Pláž

50 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu elektrické energie, vody a plynu, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

polopenze 2 860 Kč/os./týden, závěrečný úklid 40 €/apt. (pokud klient neuklidí sám), ložní prádlo 10 €/os./výměna (rezervace v CK), klimatizace 30 €/týden, parkovací místo 40 €/týden, pojištění A, B, C.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Příplatky

vratná kauce 50 €/apt.

Informace o letovisku

Pro své udržované široké pláže a 3 km dlouhou promenádu byla Alba Adriatica zařazena mezi turisticky nejatraktivnější a nejoblíbenější letoviska Jaderského moře. Kromě celé řady hotelů a apartmánových komplexů zde najdete také rozsáhlý výběr pizzerií a restaurací, kde můžete ochutnat kromě typických krajových jídel i vynikající speciality z čerstvých ryb. Alba Adriatica se pyšní také jednou z nejkrásnějších pláží na abruzzském pobřeží. Pobřežní promenáda je ideální pro procházky, projížďky na kole nebo kolečkových bruslích nebo pro jogging.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING