Filtr

Charakteristika

moderní pětipatrová residence s bazénem je umístěna nedaleko centra letoviska a současně blízko pláže. Nachází se u piniového lesíku, který podél celého letoviska lemuje pláž s bílým pískem. Všechny apartmány prošly nedávno rekonstrukcí a jsou velmi vkusně a účelně zařízeny a vybaveny TV, pračkou a klimatizací. Mají velkou terasu, ze které se u apartmánů ve vyšších patrech nabízí krásný výhled.

Ubytování

Bilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa nebo předzahrádka.
Trilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa nebo předzahrádka.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, recepce, výtah, garáž, parkoviště, WiFi.

Pláž

50 m, soukromá, jemný písek, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 15:30 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis, vstup do bazénu (cca od 01.06. do 12.09.), ložní prádlo a ručníky (sada na počátku pobytu), WiFi, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., závěrečný úklid 15 €/os.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

parkovací místo 30 €/týden (nutno vyžádat v CK), garáž 50 €/týden (nutno vyžádat v CK), klimatizace 50 €/týden, malé zvíře 30 €/týden (nutno vyžádat v CK), dětská postýlka nebo 3. přistýlka 50 €/týden (nutno vyžádat v CK).

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Pro klidnější středomořské letovisko je typická bujná piniová promenáda, která navazuje na lázeňské město Silvi Marina. Pineto nabízí příjemné strávení dovolené u moře a zároveň může být výchozím bodem k poznávání regionu Abruzzo. V bezprostřední blízkosti se nachází středověká věž Torre di Cerrano se zbytky starobylého římského přístavu. Městečko své návštěvníky zaujme výbornou polohou v předhůří nejvyššího pohoří Apenin – Gran Sassa se stejnojmenným národním parkem.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING