Filtr

Charakteristika

moderní residence s bazénem, která byla otevřena v roce 2014, se nachází cca 100 m od pláže a cca 1,5 km od centra letoviska. Je součástí komplexu tvořeného menším hotelem a restaurací. Apartmány jsou umístěny v přízemí nebo v prvním patře. Jsou pěkně zařízeny, vybaveny TV, pračkou a klimatizací a mají terasu se zahradním nábytkem.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, parkoviště, WiFi.

Pláž

100 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis (cca 26.05.-22.09.), klimatizaci, vstup do bazénu (02.06.-15.09.), WiFi, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., v případě pobytu se zvířetem 150 €/apt.; závěrečný úklid 50 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 10 €/os./výměna, ručníky 5 €/os./výměna, ); 3. přistýlka nebo dětská postýlka v období do 04.08. a od 25.08. 50 €/týden, v ostatních obdobích 100 €/týden; malé zvíře 40 € (nutno vyžádat v CK).

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Sympatické pobřežní městečko Roseto degli Abruzzi, které se nachází v blízkosti nejvyšší hory Apeninského poloostrova Gran Sasso, se v posledních letech stává stále více vyhledávaným místem pro letní dovolenou. V létě je Roseto plné rozkvetlých růží a oleandrů. Vyznačuje se krásnou promenádou, čistými plážemi a modrým mořem. Hotely a apartmány podél pobřeží jsou vyhledávány rodinami s dětmi i aktivnějšími turisty, kteří odtud podnikají výlety do okolí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING