Filtr

Charakteristika

moderní residence má strategickou polohu - nachází se v centru městečka na začátku promenády, 50 m od moře. Všechny apartmány ve vyšších patrech mají výhled na moře.

Ubytování

Bilo – obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, terasa.
Trilo – obývací pokoj s kuchyňským koutem, u většiny apartmánů jsou 3 samostatné ložnice bez patrových postelí, vlastní sociální příslušenství, terasa. Některé apartmány jsou klasická trila s obývacím pokojem, s kuchyňským koutem a se dvěma ložnicemi.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

parkovací místo u residence, výtah.

Pláž

50 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu elektrické energie, vody a plynu, závěrečný úklid, česky mluvícího delegáta, parkovací místo u residence, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 2250 Kč/os., ložní prádlo 10 €/os., ručníky 5 €/os., plážový servis 30 €/týden/apt., v období do 18.06. a od 03.09. zdarma; pojištění A, B, C.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Příplatky

týdenní paušální poplatek 15 €/bilo/týden, 20 €/trilo/týden.

Informace o letovisku

Silvi Marina je vyhlášené lázeňské městečko ležící cca 50 km jižně od San Benedetta del Tronto. Může se pochlubit jedinečnou polohou na úpatí horského masivu Gran Sasso, který ji zároveň chrání před nepříznivým větrným počasím z pevniny. V pozvolně zvedajících se kopcích můžete navštívit starobylé vesničky jako je Sant Angelo. Silvi Marina je charakteristická množstvím apartmánových domů, hotelů, restaurací, pizzerií, obchůdků, udržovanými plážemi, piniovým hájem podél pobřežní promenády a čistým mořem.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING