Filtr

Charakteristika

elegantní residence s bazénem je postavena ve středomořském stylu. Nachází se cca 80 m od pláže a hlavní promenády (lungomare). Obchůdky a kavárny najdete v těsné blízkosti residence. Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací, TV/SAT, mikrovlnnou troubou, trezorem a fénem a mají parkovací místo v podzemní garáži. Ubytování doporučujeme i náročnějším klientům.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa. Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa. Suite Superior - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, pokoj s jedním samostatným lůžkem, 2 vlastní sociální příslušenství, klimatizace, 2 terasy.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, recepce, výtah, miniklub, půjčovna kol, prádelna na žetony, podzemní garáže, WiFi.

Pláž

80 m, soukromá, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 15 hod. Možnost ubytování i v termínu neděle - neděle.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis, vstup do bazénu, ložní prádlo a ručníky (set na začátku pobytu), úklid apartmánu každý druhý den, klimatizaci, WiFi, miniklub, parkovací místo v garáži, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 50 €/apt. (kuchyňský kout uklízí klienti sami nebo za příplatek 30 €/apt.).

Fakultativní příplatky hrazené na místě

půjčovna kol 5 €/1 kolo/den nebo 30 €/1 kolo/týden; malé zvíře 50 €/týden.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Městečko Tortoreto Lido se nachází pod horou Tortoreto Alto. Je pro něj typická dlouhá pobřežní promenáda lemovaná palmami, oleandry a piniemi, která plynule přechází až do vedlejšího letoviska Alba Adriatica. Místní pláže mají téměř zlatý písek, pozvolný vstup do vody a průzračně čisté moře. Tortoreto Lido je vyhledávaným místem pro letní dovolenou. Nabízí ubytování v hotelech či apartmánech, plno obchodů, barů, kaváren a restaurací a nejrůznější atrakce pro děti. Kromě lenošení na pláži zde můžete provozovat i vodní sporty jako windsurfing nebo plachtění, hrát tenis nebo jezdit na kole či in-line bruslích na 15 km dlouhé cyklostezce. Aktivnější turisté pak ocení blízkost hor. Přímo v Tortoretu najdete také oblíbený aquapark Onda Blu.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING