Villa Rosa / Residence Mare Blu

od 18 490
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Exkluzivní ubytování
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

nedávno postavená residence s bazénem se nachází pár kroků od pěkné písečné pláže v klidné části letoviska. Skládá se z 37 komfortně zařízených klimatizovaných apartmánů. Vedle příjemného prostředí nabízí svým hostům i spoustu sportovních a zábavních aktivit. Kapacitu doporučujeme i náročnějším klientům a rodinám s dětmi.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon. Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj s palandou, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon. Apartmány Delux mají velkou terasu a místo palandy dvě samostatná lůžka.

Stravování

vlastní. Na místě možnost dokoupení snídaní.

Vybavenost

bazén, bar, animační programy, stolní tenis, hřiště na minikopanou, tenisové kurty, půjčovna kol, garáže, parkoviště, WiFi; na pláži kánoe, plážový volejbal.

Pláž

300 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, klimatizaci, WiFi, vstup do bazénu, parkovací místo, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., závěrečný úklid 40 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 10 €/os./výměna, ručníky 6 €/os./výměna; denní úklid 100 €/apt./týden, plážový servis 80 €/týden, garáž 35 €/týden (nutno rezervovat v CK), dětská postýlka 30 €/týden, snídaně 30 €/os./týden, děti do 10 let 15 €/os./týden; půjčovna kol cca 25 €/1 kolo/týden.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Villa Rosa je nedávno vybudovaná část Martinsicuro s komfortními residencemi a apartmánovými domy, která se vyznačuje nepříliš velkým nočním ruchem. Letovisko je vhodné pro klienty hledající klidnější dovolenou a pro rodiny s dětmi. Nechybí zde pro tuto oblast typická palmová promenáda táhnoucí se z Martinsicuro přes Villa Rosa, Alba Adriatica do Tortoreto Lido, ideální pro projížďky na kolech nebo na kolečkových bruslích. Za zábavou můžete vyrazit buď do nedalekého San Benedetta del Tronto (cca 7 km) nebo po promenádě příjemnou procházkou do Alba Adriatica (cca 2 km).

Mapa polohy hotelu

TEST RATING