Filtr

Charakteristika

residence se nachází ve stejnojmenném moderním turistickém rezidenčním letovisku situovaném podél dlouhé bílé písečné pláže přibližně 2 km od centra Gallipoli. Najdete zde však veškeré služby a vybavení nezbytné pro strávení příjemné dovolené. Apartmány se nachází v jednopatrových řadových vilkách nebo malých dvoupatrových rezidencích. Jsou vkusně a funkčně zařízeny a mají parkovací místo a terasu nebo předzahrádku.

Ubytování

Bilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa nebo předzahrádka.
Trilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa nebo předzahrádka. Quadri - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, dva pokoje s manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky nebo palandou, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa nebo předzahrádka.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

recepce, parkoviště.

Pláž

200–600 m, jemný písek, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., spotřebu energie, vody, plynu, 1× plážový servis v období do 30.07. a od 27.08., služby stálého delegáta (28.05.–30.07. a 27.08.–24.09.), animační programy v italštině, C.I.S. TOUR CARD (opravňuje využívat slevy ve vybraných obchodech a restauracích), pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 3100 Kč/os., pojištění A, B, C. Příplatky hrazené na místě: klimatizace 10 €/den, ložní prádlo 8 €/os., ručníky 8 €/os., deky 8 €/os., závěrečný úklid 32 €/bilo, 38 €/trilo (v případě, že klient neuklidí sám), plážový servis a kyvadlová doprava 55 €/týden (31.07.–28.08.), oběd nebo večeře o dvou chodech + nápoje 105 €/os./týden, malé zvíře 50 €.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Příplatky

vratná kauce 50 €/apt.

Informace o letovisku

Gallipoli, překrásné přístavní historické město řeckého původu se zachovalými hradbami, se nachází v Tarentském zálivu na skalním ostrůvku a je propojené mostem s moderním předměstím na pevnině. Úzká spleť uliček, domy s romantickými balkónky a okouzlující zákoutí dodávají městu ráz typického jihoitalského městečka, často právem nazývaného Perlou Jónského moře. Milovníci umění a historie si jistě rádi prohlédnou nejstarší řeckou fontánu v Itálii či mohutnou pevnost z 16. století. Křišťálově průzračné moře je pro své nepopsatelně nádherné barvy považováno za jedno z nejkrásnějších v Evropě. Město nabízí vše potřebné pro turisty a ocení ho zejména ti, kteří mají rádi večerní procházky starými uličkami města

Mapa polohy hotelu

TEST RATING