Filtr

Charakteristika

resort s bazénem leží u dlouhé písečné pláže v klidné části letoviska Lido del Sole, kde najdete všechny služby nezbytné pro strávení příjemné dovolené. Pěkně a vkusně zařízené apartmány jsou vybaveny TV a mají parkovací místo a prostornou terasu se zahradním nábytkem. Nachází se v jednopatrových řadových vilkách umístěných v uzavřené dobře udržované subtropické zahradě. Villaggio doporučujeme jako ideální místo pro rodiny s dětmi, seniory i pro sportovní pobyty.

Ubytování

Mono - obývací pokoj se dvěma samostatnými lůžky a kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa.
Bilo - obývací pokoj s jedním samostatným lůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa.
Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj s palandou, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén pro dospělé a děti, restaurace, bar, relaxační centrum, market, animační programy, diskotéka, stolní tenis, kuželky, tenisový kurt, hřiště na fotbal, posilovna, parkoviště.

Pláž

u pláže, soukromá, písečná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis od 3. řady, závěrečný úklid, ložní prádlo a ručníky, vstup do bazénu a na sportoviště, animační programy, parkovací místo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace 10 €/den (nutno vyžádat v CK); plážový servis v 1. řadě 35 €/týden, ve 2. řadě 15 €/týden; vstup na sportoviště při večerním osvětlení 15 €/hod.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Zvířata nejsou povolena.

Informace o letovisku

Lido del Sole je menší, elegantní, typicky turistické letovisko vybudované na kruhovém půdorysu podél písečné pláže. Sestává z nových nevysokých turistických residencí, obklopených bujnou typickou středomořskou vegetací. Po celém letovisku najdete různé restaurace, bary, obchůdky a sportoviště.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING