Filtr

Charakteristika

malý rodinný hotel je postavený na klidném místě jen několik desítek metrů od oblázkové pláže Mattinaty. 8 pokojů se nachází v hlavní budově, dalších 9 pokojů je v depandanci (přízemní řadové pokoje s verandou). V restauraci jsou nabízeny vynikající pokrmy místní a národní kuchyně.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, TV, chladničku, klimatizaci a balkon nebo verandu.

Stravování

polopenze nebo plná penze. Kontinentální snídaně formou bufetu, večeře a popř. obědy výběr z menu.

Vybavenost

recepce, hala, restaurace, bar, parkoviště.

Pláž

150 m, oblázky a valouny, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenzi nebo plnou penzi, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 30 %, pojištění A, B, C.

Slevy

dítě do 2 let ZDARMA (bez nároku na lůžko a stravu), děti 3–5 let na 3. a 4. lůžku 50 %, děti 6–12 let na 3. a 4. lůžku 30 %, ostatní na 3. a 4. lůžku 20 %.

Příplatky

ubytování 7 nocí, 7× polopenzi nebo plnou penzi, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Informace o letovisku

Městečko Mattinata se nachází v jižní a možná nejkrásnější části poloostrova Gargáno. Oblíbené letovisko se zajímavou polohou na svahu je vzdálené asi 1 km od moře, kde se nachází řada kempů, hotelů a residencí ponořených do olivových a borových hájů. Má klidnou pěší zónu s úzkými uličkami typickými pro jižní Itálii, elegantními obchůdky, romantickými kavárničkami a pizzeriemi. Místní záliv se pyšní nejkrásnějšími plážemi – oblázkovými i písečnými, průzračným mořem a okouzlující přírodní scenérií. V okolí Mattinaty se nachází krásné malé zátoky přerušované mořskými jeskyněmi. Vhodné místo k potápění a strávení klidné rekreace.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING