Filtr

Charakteristika

středisko složené z řadových jednopatrových domků se na nachází v lokalitě Baia di Manaccora, cca 6 km od města Peschici směrem na Vieste. Velký komplex se nachází v mírném kopci, který se svažuje směrem k moři. Apartmány se nachází ve vzdálenosti 400 - 600 m od moře, jsou nedávno zrekonstruovány, jednoduše a funkčně zařízeny a mají vlastní vchod. V části blíže k pláži je umístěno společenské, nákupní i sportovní centrum. Středisko nabízí svým klientům dovolenou ve znamení zábavy a relaxu.

Ubytování

Mono - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a popř. dalším samostatným lůžkem, kuchyňský kout, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), vlastní sociální příslušenství, balkon nebo veranda.
Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa.
Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj s palandou, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén pro dospělé i děti, recepce, restaurace, bar, pizzerie, minimarket, trafika, letní kino, animační programy, diskotéka, plážový minibus, polyfunkční hřiště, petanque, minigolf, parkoviště.

Pláž

u pláže, soukromá, písek ohraničený útesem.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, klubovou kartu (zahrnuje plážový servis v období do 07.07. a od 25.08., vstup do bazénu v období 15.06.-02.09., vstup na sportoviště, animace, miniklub), parkovací místo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., závěrečný úklid 30 €/mono, 40 €/bilo, 50 €/trilo (kuchyňský kout uklízí klienti sami nebo za příplatek 35 €).

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace 40 €/týden (nutno rezervovat v CK); ložní prádlo 15 €/manželská postel/výměna, 10 €/samostatné lůžko/výměna; plážový servis v období 07.07.-25.08. 80 €/týden; 3. přistýlka v apartmánu typu trilo v období 07.07.-25.08. 80 €/týden, v ostatních obdobích 55 €/týden.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Malá zvířata povolena.

Informace o letovisku

Starobylé městečko Peschici je posazeno na skalnatém útesu, pod kterým se nachází mořské jeskyně. Vytváří bludiště charakteristických uliček, malých náměstí, schodů, průchodů a bílých domů, typických pro tento region. Bývá často označováno za nejmalebnější město na poloostrově Gargano. Z přístavu do města vede 246 schodů. V centru naleznete spoustu restaurací se středomořskou atmosférou, pizzerií a obchůdků s místními produkty jako likér limoncello, sýr scamorza nebo těstoviny orecchiette. K relaxaci můžete zvolit jak široké vybavené pláže, tak i romantické písčité zátoky.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING