Filtr

Charakteristika

residence se skládá ze zděných apartmánů ve středomořském stylu obklopených zelení. Nachází se na okraji zátoky Peschici a od historického centra letoviska je vzdálena cca 2 km. Apartmány jsou jednoduše a funkčně zařízeny. Ideální místo pro strávení klidné dovolené u moře.

Ubytování

Mono – obývací pokoj s manželskou postelí a samostatným lůžkem, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), veranda.
Bilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa.
Trilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

restaurace, pizzerie, bar, parkoviště.

Pláž

100 m, písek ohraničený skálou, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, ložní prádlo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., závěrečný úklid 25 €/mono, 35 €/bilo, 40 €/trilo (kuchyňský kout uklízí klienti sami nebo za příplatek 30 €).

Fakultativní příplatky hrazené na místě

3. přistýlka v apartmánu typu trilo v období do 14.07. a od 25.08. 45 €, v ostatních obdobích 80 €; klimatizace 80 €/týden (nutno vyžádat v CK), plážový servis 12-16 €/den (dle období), malé zvíře 40 €/týden.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Starobylé městečko Peschici je posazeno na skalnatém útesu, pod kterým se nachází mořské jeskyně. Vytváří bludiště charakteristických uliček, malých náměstí, schodů, průchodů a bílých domů, typických pro tento region. Bývá často označováno za nejmalebnější město na poloostrově Gargano. Z přístavu do města vede 246 schodů. V centru naleznete spoustu restaurací se středomořskou atmosférou, pizzerií a obchůdků s místními produkty jako likér limoncello, sýr scamorza nebo těstoviny orecchiette. K relaxaci můžete zvolit jak široké vybavené pláže, tak i romantické písčité zátoky.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING