Filtr

Charakteristika

oblíbené středisko s bazénem se nachází u pobřežní promenády Lungomare E. Mattei cca 1,8 km od centra Vieste směrem k Mattinatě. Leží u dlouhé písečné pláže, která je proslulá skalním útvarem Pizzomunno. Rozkládá se na ploše 5 ha a je tvořeno komfortně zařízenými řadovými apartmány vybavenými TV, klimatizací a prostornou verandou s grilem. Celý areál je obklopen dobře udržovanou zahradou s palmami. Villaggio je ideálním místem pro rodiny s dětmi.

Ubytování

Trilo - obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, veranda.
Typ A - jednopatrové řadové vilky s terasou, 1. patro, cca 250 - 400 m od pláže.
Typ B - jednopatrové řadové vilky s terasou a zahrádkou, v přízemí, ca 250 - 400 m od pláže.
Typ C - přízemní řadová vilka s terasou a zahrádkou, cca 150 - 250 m od pláže.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, pizzerie, market, hřiště na minikopanou, dětské hřiště, animační programy, parkoviště, WiFi.

Pláž

50 m, soukromá, písečná.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., spotřebu energie, vody a plynu, TV/SAT, klimatizaci (4.6. - 3.9.), 1 parkovací místo/apt., vstup do bazénu a whirpoolu, plážový servis v období do 18.6. a od 3.9. (platí při rezervaci do 30.4.), denní a večerní animační programy, delegátské služby, pojištění proti insolvenci a úpadku CK.

Příplatky

doprava autobusem 2790 Kč/os., pojištění A, B, C. Příplatky hrazené na místě : přistýlka 40 - 100 € dle období, povlečení 11 €/os./výměnu, ručníky 5 €/os./výměnu, postýlka 50 €/týden, děti do 2 let (vlastní postýlka) 30 €/týden, plážový servis 40 - 100 €/období, další parkovací místo 35 €/týden, malé zvíře 50 €/týden (na vyžádání).

Slevy

10% sleva v termínu 23.7. - 30.7. při rezervaci společně s předcházejícím nebo následujícím termínem; lodní výlet na ostrovy Tremiti z přístavu ve Vieste ZDARMA pro jednu osobu.

Příplatky

vratná kauce 100 €/apt., závěrečný úklid 35 €/apt. (kuchyňsý kout uklízí klient sám).

Informace o letovisku

Malebné rybářské městečko Vieste s kouzelným historickým centrem a typickými bílými domy vystavěnými na skále je turistickým lákadlem už řadu let. Největší a nejživější letovisko poloostrova Gargáno nabízí kromě krásných pláží omývaných azurovým mořem i bohaté kulturní a společenské vyžití. Historická část Vieste je charakteristická spletí starobylých úzkých uliček, které lákají k procházkám, a dobře zachovalých středověkých domů. V okolí se nachází spousta olivových plantáží. Každé druhé pondělí dopoledne se ve Vieste konají tradiční trhy. Z místního přístavu vyplouvají loďky na výlety do mořských jeskyní a na ostrovy Tremity.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING