Filtr

Charakteristika

velký uzavřený rekreační areál o rozloze 110 ha se rozprostírá v piniovém a olivovém háji podél dlouhé písečné pláže s pobřežní promenádou. Do historického centra městečka Vieste se lze dostat příjemnou procházkou. Apartmány v jednopatrových řadových vilkách s vlastním vchodem jsou velice pěkně a moderně zařízeny a jsou vybaveny trezorem, telefonem a klimatizací a mají parkovací místo. Apartmány typu trilo Arancio jsou blíže pláži, apartmány typu trilo Ulivi se nachází cca 400 m od pláže.

Ubytování

Bilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa.
Trilo – obývací pokoj s rozkládacím jednolůžkem nebo dvoulůžkem, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

2 bazény, recepce, restaurace, pizzerie, bar, dětské hřiště, animační programy, miniklub pro děti, plážový volejbal, fitness centrum, Internet point, parkoviště.

Pláž

50 – 400 m, soukromá, písečná se zlatavým pískem. Možnost využít plážový minibus.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod. V období do 23.06. a od 01.09. možnost ubytování i v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., spotřeby energií, povlečení, závěrečný úklid, 1 parkovací místo/apt., plážový servis; klubová karta v období od 04.06.–03.09. (zahrnuje vstup do bazénu se slunečníky a do whirpoolu, posilovna, ping-pong, půjčovnu kol, denní a večerní animační programy, delegátské služby, pojištění proti insolvenci a úpadku CK.

Příplatky

doprava autobusem 2790 Kč/os., pojištění A, B, C. Příplatky hrazené na místě: přistýlka (pouze u trila; v období do 18.06. a od 27.08. 42 €, v období 18.06.–08.07. 84 €, v období 09.07.–26.08. 105 €), ručníky 5 €/os., TV 5 €/den (na vyžádání), klimatizace 5 €/den (na vyžádání), malé zvíře 50 € (na vyžádání).

Příplatky

vratná kauce 100/apt.

Informace o letovisku

Malebné rybářské městečko Vieste s kouzelným historickým centrem a typickými bílými domy vystavěnými na skále je turistickým lákadlem už řadu let. Největší a nejživější letovisko poloostrova Gargáno nabízí kromě krásných pláží omývaných azurovým mořem i bohaté kulturní a společenské vyžití. Historická část Vieste je charakteristická spletí starobylých úzkých uliček, které lákají k procházkám, a dobře zachovalých středověkých domů. V okolí se nachází spousta olivových plantáží. Každé druhé pondělí dopoledne se ve Vieste konají tradiční trhy. Z místního přístavu vyplouvají loďky na výlety do mořských jeskyní a na ostrovy Tremity.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING