Filtr

Charakteristika

nový hotel s bazénem, který přivítal své první hosty v roce 2009, se nachází v klidné lokalitě Sant‘Andrea jen 1 km od historického centra Vieste. Díky své poloze v mírném svahu nabízí hotel krásný výhled na přístav s majákem. Vzhledem ke kvalitním službám doporučujeme i náročným klientům.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, minibar, trezor, klimatizaci, Wi-Fi, balkon nebo terasu.

Stravování

polopenze nebo plná penze. Snídaně rozšířená kontinentální formou bufetu, večeře výběr z menu.

Vybavenost

restaurace, hala, bar, bazén, výtah, parkoviště, tenisový kurt, animace, dětský koutek, relaxační centrum, plážový minibus, soukromá pláž.

Pláž

400 m, soukromá, písečná. Doprava na pláž je zajištěna plážovým minibusem.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7x polopenzi nebo plnou penzi, vstup do bazénu, plážový servis, plážový minibus, asistenční služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 2790 Kč/os., dítě do 2 let povinný příplatek za postýlku 15 €/den, pojištění A, B, C.

Slevy

dítě 2 - 12 let na přistýlce 40%, dospělá osoba na přistýlce 20%.

Informace o letovisku

Malebné rybářské městečko Vieste s kouzelným historickým centrem a typickými bílými domy vystavěnými na skále je turistickým lákadlem už řadu let. Největší a nejživější letovisko poloostrova Gargáno nabízí kromě krásných pláží omývaných azurovým mořem i bohaté kulturní a společenské vyžití. Historická část Vieste je charakteristická spletí starobylých úzkých uliček, které lákají k procházkám, a dobře zachovalých středověkých domů. V okolí se nachází spousta olivových plantáží. Každé druhé pondělí dopoledne se ve Vieste konají tradiční trhy. Z místního přístavu vyplouvají loďky na výlety do mořských jeskyní a na ostrovy Tremity.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING