Filtr

Charakteristika

nedávno zrekonstruované apartmány se nachází v samém historickém centru letoviska cca 700 m od působivé pláže Marina Piccola. Jsou vkusně a elegantně zařízeny a vybaveny pračkou a klimatizací. Mají prostornou terasu se zahradním nábytkem, odkud se nabízí krásný výhled na moře. Výborná pozice apartmánů umožňuje vychutnat si magickou atmosféru starých uliček v centru plného obchůdků a restaurací. Z blízkého turistického přístavu se pořádají lodní výlety k nejkrásnějším jeskyním Gargana a na Tremitské ostrovy.

Ubytování

Bilo - dvoupodlažní apartmán. Přízemi: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyně, sociální příslušenství, terasa; první patro: ložnice s manželskou postelí.

Stravování

vlastní.

Pláž

700 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 15 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 40 €/apt., klimatizace 10 €/noc.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo a ručníky 15 €/os./výměna (nutno rezervovat v CK).

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Malebné rybářské městečko Vieste s kouzelným historickým centrem a typickými bílými domy vystavěnými na skále je turistickým lákadlem už řadu let. Největší a nejživější letovisko poloostrova Gargáno nabízí kromě krásných pláží omývaných azurovým mořem i bohaté kulturní a společenské vyžití. Historická část Vieste je charakteristická spletí starobylých úzkých uliček, které lákají k procházkám, a dobře zachovalých středověkých domů. V okolí se nachází spousta olivových plantáží. Každé druhé pondělí dopoledne se ve Vieste konají tradiční trhy. Z místního přístavu vyplouvají loďky na výlety do mořských jeskyní a na ostrovy Tremity.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING