Filtr

Charakteristika

útulné apartmány se nachází cca 200 m od pláže a cca 400 m od centra letoviska. Leží pár kroků od pěší zóny a turistického přístavu, kde můžete využít bohatou nabídku výletů do nejkrásnějších jeskyní na Garganu nebo na Tremitské ostrovy. Apartmány jsou vybaveny TV, pračkou a klimatizací a mají prostornou terasu nebo předzahrádku se zahradním nábytkem.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyň, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (za příplatek), terasa.
Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (za příplatek), terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

výtah.

Pláž

200 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 15 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 65 €/bilo, 75 €/trilo, klimatizace 10 €/noc.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo a ručníky 15 €/os./výměna (nutno rezervovat v CK).

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Malebné rybářské městečko Vieste s kouzelným historickým centrem a typickými bílými domy vystavěnými na skále je turistickým lákadlem už řadu let. Největší a nejživější letovisko poloostrova Gargáno nabízí kromě krásných pláží omývaných azurovým mořem i bohaté kulturní a společenské vyžití. Historická část Vieste je charakteristická spletí starobylých úzkých uliček, které lákají k procházkám, a dobře zachovalých středověkých domů. V okolí se nachází spousta olivových plantáží. Každé druhé pondělí dopoledne se ve Vieste konají tradiční trhy. Z místního přístavu vyplouvají loďky na výlety do mořských jeskyní a na ostrovy Tremity.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING