Filtr

Charakteristika

oblíbený hotel se nachází uprostřed pěkné subtropické zahrady přímo u hlavní přímořské promenády Lungomare E. Mattei, která je proslulá skalním útvarem Pizzomunno. Historické centrum Vieste je vzdáleno cca 1,5 km. Komplex se skládá z centrální třípatrové budovy s hotelovými pokoji a samostatných zděných vilek.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV, minibar, trezor, klimatizaci a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z menu, salátový bufet, zákusek nebo ovoce, 1 l vody/pokoj. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, společenská místnost s TV, dětské hřiště, animační programy, miniklub, tenisový kurt, bocce, stolní tenis, parkoviště, WiFi.

Pláž

50 m, soukromá, přístupná přímo z areálu podchodem pod promenádou, jemný písek, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

neděle od 16 hod. Pro klienty s autobusovou dopravou možno zajistit ubytování v termínu sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, plážový servis (01.06.-15.09.), vstup do bazénu a na sportoviště, animační programy (červenec, srpen), WiFi, parkoviště, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 10 €/noc (povinné pro dítě do 2 let), dítě od 2 do 4 let v období 01.07.-01.09. 20 €/noc; pokoj s výhledem na moře 10 €/os./noc.

Příplatky

plná penze 270 Kč/os./den, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 4 do 12 let na přistýlce 50 %, děti od 12 do 18 let na přistýlce 30 %, dospělá osoba na přistýlce 20 %.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1 €/noc/os. od 14 let, po dobu max. 10 nocí.

Informace o letovisku

Malebné rybářské městečko Vieste s kouzelným historickým centrem a typickými bílými domy vystavěnými na skále je turistickým lákadlem už řadu let. Největší a nejživější letovisko poloostrova Gargáno nabízí kromě krásných pláží omývaných azurovým mořem i bohaté kulturní a společenské vyžití. Historická část Vieste je charakteristická spletí starobylých úzkých uliček, které lákají k procházkám, a dobře zachovalých středověkých domů. V okolí se nachází spousta olivových plantáží. Každé druhé pondělí dopoledne se ve Vieste konají tradiční trhy. Z místního přístavu vyplouvají loďky na výlety do mořských jeskyní a na ostrovy Tremity.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING