Filtr

Charakteristika

oblíbená residence s bazénem se skládá z centrální budovy a řadových apartmánů umístěných v jednopatrových blocích. Leží cca 6 km od Vieste směrem na Peschici. Apartmány jsou jednoduše zařízeny a jsou vybaveny přípojkou pro satelitní TV (pronájem TV za příplatek). Doporučujeme jako ubytování za výhodnou cenu pro nenáročné klienty.

Ubytování

Mono - obývací pokoj s manželskou postelí a popř. palandou, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, veranda.
Bilo - obývací pokoj s palandou a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a popř. jedním samostatným lůžkem, vlastní sociální příslušenství, veranda.
Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, veranda.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén pro dospělé i děti, bar, televizní kout, hřiště na petanque, stolní tenis, dětský koutek, parkoviště, plážový minibus.

Pláž

800 m, písečná, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, vstup do bazénu, ložní prádlo, parkoviště, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 50 €/apt., závěrečný úklid 35 €/apt. (kuchyňský kout uklízí klienti sami nebo za příplatek 20 €).

Fakultativní příplatky hrazené na místě

3. přistýlka u apartmánu typu trilo v období 21.07.-28.07. a 18.08.-25.08. 100 €, v období 28.07.-18.08. 175 €, v ostatních obdobích zdarma; minibus do/z Vieste cca 3 €/os./1 cesta.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Malá zvířata na vyžádání povolena. Pobytová taxa cca 0,8 €/os./noc.

Informace o letovisku

Malebné rybářské městečko Vieste s kouzelným historickým centrem a typickými bílými domy vystavěnými na skále je turistickým lákadlem už řadu let. Největší a nejživější letovisko poloostrova Gargáno nabízí kromě krásných pláží omývaných azurovým mořem i bohaté kulturní a společenské vyžití. Historická část Vieste je charakteristická spletí starobylých úzkých uliček, které lákají k procházkám, a dobře zachovalých středověkých domů. V okolí se nachází spousta olivových plantáží. Každé druhé pondělí dopoledne se ve Vieste konají tradiční trhy. Z místního přístavu vyplouvají loďky na výlety do mořských jeskyní a na ostrovy Tremity.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING