Filtr

Charakteristika

villaggio s bazénem je vystavěno v mírném svahu přímo u severní pobřežní promenády Lungomare Europa. Historické centrum letoviska je vzdáleno necelý 1 km. Apartmány se nachází v jednopatrové residenci nebo v řadových vilkách. Předností střediska je především jeho výhodná poloha: blízko pláže i nedaleko centra letoviska.

Ubytování

Mono A – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství, terasa.
Mono B - obývací pokoj s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem nebo rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, terasa.
Mono C, D – obývací pokoj s manželskou postelí a popř. palandou, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, terasa.
Bilo A, E, D obývací pokoj s kuchyňským koutem a palandou, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, terasa. U apartmánu typu bilo D jsou pokoje průchozí bez dveří.
Bilo B
– obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, terasa.
Trilo – obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou, vlastní sociální příslušenství, terasa.
Apartmány typu mono C, D a E jsou nově zrekonstruovány.
Apartmány typu mono D a bilo D mají výhled na moře.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, recepce, restaurace, bar, tenisové kurty, hřiště na minikopanou, stolní tenis, miniklub pro děti, herna, animační programy, parkoviště, WiFi.

Pláž

50 m, písečná, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., klubová karta 70 €/týden/apt. mono A, B, ostatní typologie 140 €/apt./týden (zahrnuje spotřebu energií, závěrečný úklid, vstup do bazénu a na sportoviště, animační programy, parkovací místo, WiFi).

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 8 €/os./výměna, kliymtizace 50 € (nutno vyžádat v CK), pronájem TV 35 €/týden; plážový servis 60-90 €/týden dle období, příplatek za 1. nebo 2. řadu 10 €.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Malá zvířata povolena na vyžádání. Pobytová taxa cca 0,6 €/noc/os. od 14 let, maximálně po dobu 10 nocí.

Informace o letovisku

Malebné rybářské městečko Vieste s kouzelným historickým centrem a typickými bílými domy vystavěnými na skále je turistickým lákadlem už řadu let. Největší a nejživější letovisko poloostrova Gargáno nabízí kromě krásných pláží omývaných azurovým mořem i bohaté kulturní a společenské vyžití. Historická část Vieste je charakteristická spletí starobylých úzkých uliček, které lákají k procházkám, a dobře zachovalých středověkých domů. V okolí se nachází spousta olivových plantáží. Každé druhé pondělí dopoledne se ve Vieste konají tradiční trhy. Z místního přístavu vyplouvají loďky na výlety do mořských jeskyní a na ostrovy Tremity.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING