Filtr

Charakteristika

pěkný uzavřený resort s bazénem se nachází u dlouhé písečné pláže a pobřežní promenády Lungomare Europa. Moderně zařízené apartmány jsou umístěny v řadových přízemních zděných vilkách. Areál se rozprostírá uprostřed pěkně udržované subtropické zahrady. Historické centrum městečka Vieste je vzdáleno cca 1,5 km.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), veranda. Trilo - obývací pokoj s kuchyňským koutem a popř. rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), veranda.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, multifunkční hřiště (tenis, fotbal, volejbal, basketbal), dětské hřiště, parkoviště, WiFi.

Pláž

50 m, dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupme do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

neděle od 17 hod. Pro klienty s autobusovou dopravou možnost na vyžádání zajistit termín sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, závěrečný úklid (kuchyňský kout uklízí klienti sami nebo za příplatek 20 €/apt.), vstup do bazénu a na sportoviště, animační programy (01.07.-31.08.), parkovací místo, WiFi, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 11 €/os./výměna, ručníky 5 €/os./výměna, klimatizace 70 €/apt./týden; plážový servis dle období 40-100 €; 2. parkovací místo 35 €/týden, dětská postýlka 50 €/týden, infant do 2 let nad povolený počet osob v apartmánu 35 €/týden.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1,6 €/noc/os. od 14 let, po dobu maximálně 10 nocí.
Zvířata nejsou povolena.

Akce!
Při rezervaci do 30.04.2020 plážový servis v období do 21.06. a od 13.09. ZDARMA!

Informace o letovisku

Malebné rybářské městečko Vieste s kouzelným historickým centrem a typickými bílými domy vystavěnými na skále je turistickým lákadlem už řadu let. Největší a nejživější letovisko poloostrova Gargáno nabízí kromě krásných pláží omývaných azurovým mořem i bohaté kulturní a společenské vyžití. Historická část Vieste je charakteristická spletí starobylých úzkých uliček, které lákají k procházkám, a dobře zachovalých středověkých domů. V okolí se nachází spousta olivových plantáží. Každé druhé pondělí dopoledne se ve Vieste konají tradiční trhy. Z místního přístavu vyplouvají loďky na výlety do mořských jeskyní a na ostrovy Tremity.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING