Filtr

Charakteristika

moderní hotel se nachází na pěkném místě cca 50 m od pláže a nedaleko centra letoviska. Komfortní klimatizované pokoje mají boční výhled na moře. Relaxovat můžete nejen na pláži s jemným pískem, ale i v novém wellness centru se saunou, vířivkou a sluneční terasou.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, minibar, klimatizaci a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení All Inclusive.

Vybavenost

malý bazén, restaurace, bar, výtah, wellness centrum, solárium, parkoviště, WiFi.

Pláž

50 m, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 13 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, klimatizaci, WiFi, vstup do bazénu, parkoviště (omezený počet míst), asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 560 Kč/os./noc, All Inclusive 260 Kč/os./den (zahrnuje plnou penzi, 1/2 l vody a 1/4 l vína/os. u jídel, plážový servis), pojištění A, B, C.

Slevy

děti od 3 do 7 let na přistýlce 50 %, děti od 7 do 12 let na přistýlce 20 %, dospělá osoba na přistýlce 10 %.

Poznámka

Malá zvířata povolena.

Informace o letovisku

Známé lázeňské letovisko Cattolica, nejjižněji položené v kraji Emilia Romagna, se stejně jako všechna letoviska v této oblasti vyznačuje veselým životem a velkým množstvím společenských a kulturních kapacit. Jako centrum turistického ruchu láká návštěvníky dlouhými upravenými písčitými plážemi s jemným okrovým pískem s pozvolným vstupem do moře. Za návštěvu stojí velké mořské aquarium „Le Navi“, které se nachází poblíž jachetního přístavu. Vyhledávanou atrakcí je také aquapark v nedalekém Riccione (10 km).

Mapa polohy hotelu

TEST RATING