Filtr

Charakteristika

Kompletně zrekonstruovaný hotel se nachází ve Villamarina di Cesenatico, 3 km od Cesenatica a 800 m od překrásného centra Gatteo Mare, kde můžete nalézt spoustu obchodů a atrakcí. Svojí výhodnou polohou na klidném místě pár kroků od pláže je vhodný pro strávení rodinné dovolené. Hotel se může pochlubit velkou zahradou a 1,2 m hlubokým bazénem ideálním pro rodiny s dětmi. Dvakrát týdně hotel pořádá zabavní večery a animace.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, klimatizaci, minibar (na vyžádání, za příplatek), většinou balkon.

Stravování

polopenze nebo plná penze. Snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběr z menu, včetně nápojů.

Vybavenost

zahrada s bazénem a solariem, recepce, klimatizovaná restaurace, společenská místnost, výtah, soukromé parkoviště, animační programy, soukromá pláž.

Pláž

150 m, soukromá, písečná.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7 x polopenzi, služby All Inclusive (nápoje u hlavních jídel, plážový servis, Open bar s alkoholickými i nealkoholickými nápoji a pivem), pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 25 €/týden, minibar 8 €/den.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 290 Kč/os./noc, plná penze 150 Kč/os./den, pojištění A, B, C.

Slevy

dítě 7-11 let na přistýlce 50 %, dospělá osoba na přistýlce 30 %.

Poznámka

Možnost zajistit ubytování i v jiném termínu než sobota-sobota.

Informace o letovisku

Cesenatico, kulturně vyspělé přímořské letovisko, které bylo založeno již roku 1302, se nachází 25 km severně od města Rimini. Jeho dominantou je muzeum historických lodí vybudované přímo v centru města na kanále „Porto Canale“. Městečko si dodnes zachovalo ráz staré rybářské vesnice včetně opevnění ze 14. století. V 16. století vzrostl význam tohoto města díky Leonardu da Vinci, podle jehož projektu zde byl zbudován významný přístav, který je i dnes ještě duchem života tohoto městečka, neboť je místem, kde přistávají lodě moderní rybářské flotily a kde jsou umístěny svérázné a gurmány z celé Itálie vyhledávané restaurace. Návštěvníci se mohou zúčastnit velké řady akcí od folklórních vystoupení spojených s mořem a jeho tradicemi, přes divadla, koncerty, balety až ke koňských dostihům na blízké závodní dráze v Ceseně.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING