Filtr

Charakteristika

útulný hotel, který je spravován přímo svými majiteli, má výbornou polohu: nachází se kousek od pláže a historického centra letoviska. Hotel disponuje 40 hotelovými pokoji a ocení ho klienti, kteří chtějí prožít dovolenou ve znamení slunce a relaxu v hotelu s kvalitními službami. Den můžete zakončit ve wellness centru nebo příjemným posezením na terase s živou hudbou. V restauraci jsou servírovány pokrmy z masa a ryb typické pro místní kuchyni. Hotel leží cca 900 m od železniční stanice a deset minut pěší chůze od přístavu.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, klimatizaci, fén, většina balkon.

Stravování

plná penze. Snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběr z několika menu, salátový bufet.

Vybavenost

restaurace, bar, wellness, animační programy, parkoviště, WiFi.

Pláž

50 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x plnou penzi, vstup do wellness, parkoviště, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 310 Kč/noc, pojištění A, B, C.

Slevy

děti od 2 do 5 let na přistýlce 60 %, děti od 5 do 7 let 50 %, děti od 7 do 10 let na přistýlce 30 %.

Poznámka

Malá zvířata povolena.

Informace o letovisku

Cesenatico, kulturně vyspělé přímořské letovisko, které bylo založeno již roku 1302, se nachází 25 km severně od města Rimini. Jeho dominantou je muzeum historických lodí vybudované přímo v centru města na kanále „Porto Canale“. Městečko si dodnes zachovalo ráz staré rybářské vesnice včetně opevnění ze 14. století. V 16. století vzrostl význam tohoto města díky Leonardu da Vinci, podle jehož projektu zde byl zbudován významný přístav, který je i dnes ještě duchem života tohoto městečka, neboť je místem, kde přistávají lodě moderní rybářské flotily a kde jsou umístěny svérázné a gurmány z celé Itálie vyhledávané restaurace. Návštěvníci se mohou zúčastnit velké řady akcí od folklórních vystoupení spojených s mořem a jeho tradicemi, přes divadla, koncerty, balety až ke koňských dostihům na blízké závodní dráze v Ceseně.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING