Filtr

Charakteristika

útulný hotel má vynikající pozici přímo u pláže a u promenády Valverde di Cesenatico. Klientům nabízí přátelskou atmosféru a pohodlí. Po dni na pláži můžete relaxovat ve vířivce, fitness nebo projížďkou na kolech, která se dají v hotelu vypůjčit zdarma.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře servírované, výběr z menu, vč. nápojů. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

restaurace, výtah, společenská místnost s TV, zahrada, terasa s výhledem na moře, vířivka, fitness, půjčovna kol, parkoviště.

Pláž

u pláže, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7 x polopenzi, plážový servis, vstup do vířivky a fitness, animační programy, parkoviště, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 25 €/týden.

Příplatky

plná penze 150 Kč/os./den, jednolůžkový pokoj 290 Kč/noc, pokoj s přímým výhledem na moře 1720 Kč/pokoj/týden, pojištění A, B, C.

Slevy

děti do 7 let na 1. přistýlce ZDARMA, na 2. přistýlce 50 %, děti od 7 do 12 let na přistýlce 50 %, dospělá osoba na přistýlce 30 %.

Informace o letovisku

Cesenatico, kulturně vyspělé přímořské letovisko, které bylo založeno již roku 1302, se nachází 25 km severně od města Rimini. Jeho dominantou je muzeum historických lodí vybudované přímo v centru města na kanále „Porto Canale“. Městečko si dodnes zachovalo ráz staré rybářské vesnice včetně opevnění ze 14. století. V 16. století vzrostl význam tohoto města díky Leonardu da Vinci, podle jehož projektu zde byl zbudován významný přístav, který je i dnes ještě duchem života tohoto městečka, neboť je místem, kde přistávají lodě moderní rybářské flotily a kde jsou umístěny svérázné a gurmány z celé Itálie vyhledávané restaurace. Návštěvníci se mohou zúčastnit velké řady akcí od folklórních vystoupení spojených s mořem a jeho tradicemi, přes divadla, koncerty, balety až ke koňských dostihům na blízké závodní dráze v Ceseně.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING