Filtr

Charakteristika

moderní hotel s bazénem leží na klidném místě v části Zadina pár metrů od pláže. Je umístěn v rozlehlé zahradě a v blízkosti piniového lesíku. Díky svým službám je vhodný nejen pro strávení dovolené ve znamení relaxu, ale i pro sportovněji založené klienty: využívat můžete tenisové kurty, hřiště na bocce, stolní tenis, půjčovnu kol a saunu. Prostorné klimatizované pokoje jsou pěkně zařízeny.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, fén, klimatizaci a balkon.

Stravování

plná penze. Snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběr z několika menu, zeleninový bufet.

Vybavenost

bazén pro dospělé i děti, restaurace, recepce, miniklub, animační programy, sauna, tenisové kurty, bocce, stolní tenis, půjčovna kol, dětské hřiště, parkoviště, WiFi.

Pláž

150 m, písečná, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 12 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x plnou penzi, klimatizaci, vstup do bazénu, animační programy, parkoviště, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 220 Kč/os./noc, plážový servis květen, červen a září 3,5 €/den, červenec a srpen 5 €/den, pojištění A, B, C.

Slevy

děti od 2 do 8 let na přistýlce 40 %, děti od 8 do 14 let na přistýlce 30 %, dospělá osoba na přistýlce 10 %.

Informace o letovisku

Cesenatico, kulturně vyspělé přímořské letovisko, které bylo založeno již roku 1302, se nachází 25 km severně od města Rimini. Jeho dominantou je muzeum historických lodí vybudované přímo v centru města na kanále „Porto Canale“. Městečko si dodnes zachovalo ráz staré rybářské vesnice včetně opevnění ze 14. století. V 16. století vzrostl význam tohoto města díky Leonardu da Vinci, podle jehož projektu zde byl zbudován významný přístav, který je i dnes ještě duchem života tohoto městečka, neboť je místem, kde přistávají lodě moderní rybářské flotily a kde jsou umístěny svérázné a gurmány z celé Itálie vyhledávané restaurace. Návštěvníci se mohou zúčastnit velké řady akcí od folklórních vystoupení spojených s mořem a jeho tradicemi, přes divadla, koncerty, balety až ke koňských dostihům na blízké závodní dráze v Ceseně.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING