Rimini / Hotel Elizabeth

od 10 190
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Exkluzivní ubytování
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Parkování
WiFi

Filtr

Charakteristika

hotel s bazénem se nachází v části letoviska Bellaria di Rimini. Skládá se z hlavní budovy a depandance Villa Titus vzdálené cca 30 m. Hotel byl postaven přímo u pobřežní promenády a pláže na klidném místě, zároveň však nedaleko centra. Je ideálním místem jak pro rodinnou dovolenou, tak i pro poznávání místních tématických parků a památek.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV, trezor, minibar (na vyžádání), fén, klimatizaci a balkon. Možnost ubytování v pokojích s přímým výhledem na moře (na vyžádání, za příplatek na místě).

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře servírované, výběr z menu, přílohy formou bufetu, ovoce nebo dezert; bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, výtah, vířivka, miniklub, dětské hřiště, půjčovna kol, garáže, parkoviště, WiFi.

Pláž

u pláže, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 15 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, klimatizaci, vstup do bazénu, animační programy a miniklub, půjčovnu kol, WiFi, parkovací místo (cca 1,5 km od hotelu), delegátské služby (12.06.-11.09.), pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

garáž 10 €/den, přímý výhled na moře 11 €/pokoj/noc. Vše nutno vyžádat v CK.

Příplatky

plná penze v období do 07.08. a od 21.08. 370 Kč/os./den, v ostatních obdobích 540 Kč/os./den; jednolůžkový pokoj v období do 07.08. a od 21.08. 500 Kč/os./noc, v ostatních obdobích 640 Kč/os./noc; cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 3 do 12 let na přistýlce 50 %, děti od 12 do 16 let na přistýlce 40 %, dospělá osoba na přistýlce 30 %.

Poznámka

Pobytová taxa cca 3 €/noc/os. od 14 let.

Informace o letovisku

Rimini, jedno z nejoblíbenějších a největších přímořských letovisek v Evropě, má dlouhou turistickou tradici, která se počítá od roku 1943, kdy zde byly vybudovány první lázně. Dodnes se zde dochovala řada římských a středověkých památek. Návštěvníkům může město nabídnout nejen 15 kilometrů dlouhou a místy až 200 m širokou pláž, ale také rušné centrum s obchody, restauracemi, bary, koncerty a bohatý noční život. V okolí se nachází známé zábavní parky, delfinária a tematické parky. Místo je vhodné pro ty, kteří vyhledávají rušnější a živější prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING