Rimini / Hotel Elizabeth

od 21 640
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Exkluzivní ubytování
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Novinka
Parkování
WiFi

Filtr

Charakteristika

hotel s bazénem se nachází v části letoviska Bellaria di Rimini. Byl postaven přímo u pobřežní promenády a pláže na klidném místě, zároveň však nedaleko centra. Je ideálním místem jak pro rodinnou dovolenou, tak i pro poznávání místních tématických parků a památek.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV, trezor, minibar (na vyžádání), fén, klimatizaci a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře servírované, výběr z menu, přílohy formou bufetu, ovoce nebo dezert. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, výtah, vířivka, miniklub, dětské hřiště, půjčovna kol, garáže, parkoviště, WiFi.

Pláž

u pláže, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 15 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, klimatizaci, vstup do bazénu, animační programy a miniklub, WiFi, parkovací místo (cca 1,5 km od hotelu), delegátské služby (13.06.-12.09.), pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

garáž 10 €/den.

Příplatky

plná penze v období do 08.08. a od 22.08. 370 Kč/os./den, v ostatních obdobích 610 Kč/os./den; cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 3 do 12 let na přistýlce 50 %, děti od 12 do 16 let na přistýlce 40 %, dospělá osoba na přistýlce 30 %.

Poznámka

Pobytová taxa cca 3 €/noc/os. od 14 let.

Informace o letovisku

Rimini, jedno z nejoblíbenějších a největších přímořských letovisek v Evropě, má dlouhou turistickou tradici, která se počítá od roku 1943, kdy zde byly vybudovány první lázně. Dodnes se zde dochovala řada římských a středověkých památek. Návštěvníkům může město nabídnout nejen 15 kilometrů dlouhou a místy až 200 m širokou pláž, ale také rušné centrum s obchody, restauracemi, bary, koncerty a bohatý noční život. V okolí se nachází známé zábavní parky, delfinária a tematické parky. Místo je vhodné pro ty, kteří vyhledávají rušnější a živější prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING