Rimini / Hotel Ricchi

od 7 190
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Náš tip
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

moderní hotel s bazénem se nachází na klidném místě v severní části letoviska San Giuliano cca 100 m od pláže. Pěkné hotelové pokoje jsou komfortně zařízeny. Hotel je vzdálen cca 800 m od centra, kde najdete spoustu restaurací, obchodů a barů.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, fén, klimatizaci a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z menu, přílohy formou bufetu, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení plné penze a nápojů.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, výtah, společenská místnost s TV, posilovna, vířivka, půjčovna kol, zahrada, parkoviště, WiFi.

Pláž

100 m, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 13 hod. Možnost ubytování v termínu neděle - neděle.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, klimatizaci, vstup do bazénu, WiFi, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

plážový servis 27 €/den (nutno vyžádat v CK); dětská postýlka 12 €/noc, parkovací místo 6 €/den.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 370 Kč/noc, plná penze 190 Kč/os./den, nápoje u jídel při polopenzi 90 Kč/os./den, při plné penzi 140 Kč/os./den. (zahrnuje 1/2 l vody a 1/4 l vína/os. u jídel), cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

1. dítě do 5 let na přistýlce ZDARMA, 2. dítě do 5 let na přistýlce 50 %; děti od 5 do 12 let na přistýlce 50 %, dospělá osoba na přistýlce 10 %.

Poznámka

Malá zvířata povolena za příplatek. Pobytová taxa cca 1 €/os./noc.

Informace o letovisku

Rimini, jedno z nejoblíbenějších a největších přímořských letovisek v Evropě, má dlouhou turistickou tradici, která se počítá od roku 1943, kdy zde byly vybudovány první lázně. Dodnes se zde dochovala řada římských a středověkých památek. Návštěvníkům může město nabídnout nejen 15 kilometrů dlouhou a místy až 200 m širokou pláž, ale také rušné centrum s obchody, restauracemi, bary, koncerty a bohatý noční život. V okolí se nachází známé zábavní parky, delfinária a tematické parky. Místo je vhodné pro ty, kteří vyhledávají rušnější a živější prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING