Rimini / Hotel Vannucci

od 15 640
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Náš tip
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

rodinný hotel je umístěný v části Rimini Marina cca 220 m od pláže. Disponuje 64 pokoji. V okolí hotelu se nachází supermarket a další obchody.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV, minibar (na vyžádání, za příplatek), fén, klimatizaci a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře servírované, výběr z menu o dvou chodech, zeleninový bufet, voda a 1/4 l vína/os. v ceně. Možnost dokoupení nápojů u jídel a v baru.

Vybavenost

menší bazén, restaurace, bar, výtah, společenská místnost s TV, posilovna, zahrada, parkoviště, WiFi.

Pláž

220 m, písečná, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, klimatizaci (v provozu cca 30.05.-11.09.), vstup do bazénu (cca červen - září), WiFi, delegátské služby (13.06.-12.09.), pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

parkovací místo 5 €/den, minibar 4 €/pokoj/noc.

Příplatky

balíček plážový servis a nápoje 290 Kč/os./noc (zahrnuje plážový servis, vodu, víno, nealko a digestiv u jídel a v open baru u bazénu v určených hodinách); cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 2 do 6 let na přistýlce 50 %, děti od 6 do 12 let na přistýlce 30 %, dospělá osoba na přistýlce 10 %.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1,5 €/noc.

Informace o letovisku

Rimini, jedno z nejoblíbenějších a největších přímořských letovisek v Evropě, má dlouhou turistickou tradici, která se počítá od roku 1943, kdy zde byly vybudovány první lázně. Dodnes se zde dochovala řada římských a středověkých památek. Návštěvníkům může město nabídnout nejen 15 kilometrů dlouhou a místy až 200 m širokou pláž, ale také rušné centrum s obchody, restauracemi, bary, koncerty a bohatý noční život. V okolí se nachází známé zábavní parky, delfinária a tematické parky. Místo je vhodné pro ty, kteří vyhledávají rušnější a živější prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING