Filtr

Charakteristika

moderní a dobře udržovaný komplex obklopený tropickými rostlinami, palmami a zelení leží jen 200 m od pláže. Residenční část se skládá z 28 apartmánů s terasou a klimatizací umístěných v patrových vilkách. Apartmány typu bilo, které byly postaveny roku 2010 a jsou komfortně zařízeny, se nachází v jednopatrové budově.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím jednolůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa.
Trilo - obývací pokoj s rozkládacím jednolůžkem nebo dvoulůžkem, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

2 bazény, recepce, restaurace, bar, tenisový kurt, fotbalové hřiště, hřiště na plážový volejbal, lukostřelba, hřiště na bocce, fitness centrum, animační programy, miniklub pro děti, parkoviště, na pláži možnost zapůjčení kánoí a vodních šlapadel.

Pláž

100-200 m, soukromá, hrubší bílý písek a oválné kamínky při vstupu do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, klubovou kartu v období 31.05.-20.09. (zahrnuje vstup do bazénů, animační programy, vstup na sportoviště a do fitness centra), parkoviště, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 50 €/apt., závěrečný úklid 20 €/apt., plážový servis 20 €/týden.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 16 €/manželská postel/výměna, 8 €/samostatné lůžko/výměna, ručníky 12 €/os./výměna, klimatizace 5 €/apt./den, dětská postýlka 50 €/týden.

Příplatky

pojištění A, B, C.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Zvířata nejsou povolena.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING