Filtr

Charakteristika

hotel se nachází v samém srdci městečka cca 150 m od soukromé pláže zasazené mezi krásným útesem blízko malebné jeskyně. Hotel disponuje 58 pokoji, které jsou rozmístěny v hlavní budově nebo v hotelových domcích se samostatným vchodem. Leží mezi borovicemi a olivami a je ideálním místem pro strávení pohodové a klidné dovolené. Vyhlášené město Diamante, kde najdete malby Murales a bohatý noční život, je vzdáleno cca 4 km.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, TV, minibar (na vyžádání, za příplatek), fén, klimatizaci a balkon. Možnost ubytování v pokojích s výhledem na moře (na vyžádání, za příplatek).

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z menu, 2 druhy příloh, ovoce, zákusek, 1/2 l vody a 1/4 l vína/os. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, společenská místnost s TV, dětské hřiště, tenisový kurt, parkoviště.

Pláž

150 m, soukromá, jemný štěrk a kamínky.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, plážový servis, klimatizaci, vstup do bazénu, animační programy (15.06.-15.09.), asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 5 €/noc, minibar 5 €/pokoj/noc.

Příplatky

plná penze 160 Kč/os./den, pokoj s výhledem na moře 180 Kč/pokoj/noc.

Slevy

osoby od 3 let na přistýlce 50 %.

Informace o letovisku

Středověká městečka Cirella a Diamante leží na pobřeží Costa dei Cedri známého pro překrásnou přírodu, dlouhé písečné pláže, skalnaté výběžky a malé ostrůvky. Cirella a Diamante jsou od 19. století spojeny v jednu obec a jsou oblíbeným prázdninovým cílem turistů z celého světa. Vyhledávají je zejména pro malebné historické centrum proslulé svými novodobými nástěnnými malbami Murales, na kterých se podílelo mnoho italských i cizích malířů, a pro křišťálově čisté moře a bělostné pláže s výhledem na stěny Apenin, které jsou právě v těchto místech nejblíže k mořskému pobřeží. Městečko proslavil feferonkový festival, který se koná na začátku září. Jedná se o přehlídku filmové tvorby, kultury, satiry, folkové hudby a gastronomie. Feferonka (peperoncino) v čerstvé i usušené formě je běžnou přísadou klasické kalábrijské kuchyně a přidává se i do lahůdek jako zmrzlina, čokoláda, likéry a mnohé další speciality.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING