Filtr

Charakteristika

nedávno zrekonstruovaný hotel se nachází přímo u moře na pobřeží tzv. Cedrové riviéry, která se rozkládá mezi městy Praia a Mare a Diamante. Hotel disponuje 30 pokoji a nabízí svým hostům příjemné rodinné prostředí. Svým hostům zajišťuje zdarma transfer z/na železniční stanice ve městě Diamante nebo Scalea. Je vhodným místem k prožití klidné dovolené ve znamení pohody a odpočinku.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV, minibar, fén, klimatizaci, některé balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře servírované, výběr ze dvou druhů jídel 1. a 2. chodu, 2 druhy příloh, ovoce nebo dezert, 1/2 l vody a 1/4 l vína. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

restaurace, bar, americký bar, prádelna, animace, miniklub, parkoviště.

Pláž

450 m, jemný štěrk a kamínky, soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, klimatizaci, plážový servis, animační programy (01.06.-30.09.), parkoviště, telefonickou asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 50 €/týden.

Příplatky

plná penze 180 Kč/os./den, pojištění A, B, C.

Slevy

děti do 12 let na přistýlce ZDARMA, dospělá osoba na přistýlce 30 %.

Poznámka

Zvířata nejsou povolena. Transfer ze železniční stanice Diamante nebo Scalea ZDARMA.

Informace o letovisku

Středověká městečka Cirella a Diamante leží na pobřeží Costa dei Cedri známého pro překrásnou přírodu, dlouhé písečné pláže, skalnaté výběžky a malé ostrůvky. Cirella a Diamante jsou od 19. století spojeny v jednu obec a jsou oblíbeným prázdninovým cílem turistů z celého světa. Vyhledávají je zejména pro malebné historické centrum proslulé svými novodobými nástěnnými malbami Murales, na kterých se podílelo mnoho italských i cizích malířů, a pro křišťálově čisté moře a bělostné pláže s výhledem na stěny Apenin, které jsou právě v těchto místech nejblíže k mořskému pobřeží. Městečko proslavil feferonkový festival, který se koná na začátku září. Jedná se o přehlídku filmové tvorby, kultury, satiry, folkové hudby a gastronomie. Feferonka (peperoncino) v čerstvé i usušené formě je běžnou přísadou klasické kalábrijské kuchyně a přidává se i do lahůdek jako zmrzlina, čokoláda, likéry a mnohé další speciality.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING