Guardavalle Marina / Villaggio Faro Punta Stilo

od 1 490
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Malá zvířata povolena
Náš tip
Parkování

Filtr

Charakteristika

středisko obklopené tropickými rostlinami a zelení je postaveno v těsné blízkosti moře a bílých pláží z jemného štěrku. Přízemní bungalovy a řadové apartmány jsou jednoduše zařízeny, mobilhomy doporučujeme nenáročným klientům. Výhodou villaggia je jeho ideální pozice přímo na pláži se sportovním zařízením.

Ubytování

Bungalov mono - obývací pokoj s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem nebo palandou, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, terasa.
Bungalov bilo - obývací pokoj s palandou a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, terasa.
Apartmán trilo - obývací pokoj s jedním lůžkem nebo palandou, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou, vlastní sociální příslušenství, terasa. Některé apartmány a bungalovy mají kuchyňský kout na kryté terase.
Mobilhome mono - pokoj s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, terasa s kuchyňským koutem.

Stravování

vlastní. Na místě možnost dokoupení polopenze nebo plné penze.

Vybavenost

bazén pro dospělé i děti, restaurace, bar, pizzerie, minimarket, dětské hřiště, tenisové kurty, hřiště na minikopanou a basketbal, plážový volejbal, bocce.

Pláž

30-100 m, soukromá, hrubší bílý písek, kamenitý vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 25 €/apt., závěrečný úklid 10 €/apt., plážový servis 30 €/apt./týden, klubová karta 7 €/týden/os. od 12 let (zahrnuje vstup do bazénu cca od 25.05., animační programy, vstup na sportoviště v období do 29.06. a od 31.08.).

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 3 €/os./výměna; polopenze 15 €/os./den, děti do 10 let 10 €; plná penze 25 €/os./den, děti do 12 let 15 €; malé zvíře 20 €/týden, tenisový kurt 10 €/hod.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING