Filtr

Charakteristika

moderní komplex se rozkládá přímo u písčité pláže Torre Ruffa obklopené skalnatými útesy. Pouhých 7 km odtud leží městečko Tropea. Apartmány typu A se nachází ve třípodlažní budově 200 m od pláže, apartmány typu B a hotelové pokoje jsou umístěny ve dvoupodlažních řadových vilkách 100 m od moře..

Ubytování

Bilo A – obývací pokoj s kuch. koutem oddělený stěnou od pokoje se 2–3 samostatnými lůžky, ložnice s manželskou postelí, vlastní soc. příslušenství, 2 balkony.
Bilo B – obývací pokoj s kuch. koutem, ložnice s manželskou postelí a 1–2 samostatnými lůžky, vlastní soc. příslušenství, TV/SAT, fén, terasa nebo veranda.
Trilo B – obývací pokoj s kuch. koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se 2–3 samostatnými lůžky, vlastní soc. příslušenství, veranda. Hotelový pokoj – vlastní soc. příslušenství, telefon, TV/SAT, malá lednička, trezor, fén, klimatizace.

Stravování

APARTMÁNY – vlastní. Možnost dokoupení polopenze v hotelové restauraci. HOTEL – polopenze formou bufetu vč. nápojů.

Vybavenost

recepce, restaurace, bar s terasou u pláže, bazén pro děti a dospělé, dětský koutek, Wi-Fi, Internet Point, animační programy (02.06.–15.09.), parkoviště, společenská místnost s TV, možnost potápění, pronájem vodních plavidel, soukromá pláž, tenisové kurty a hřiště pro minikopanou.

Pláž

0–200 m, soukromá, písečná s útesy.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, vstup do bazénu, plážový servis, animační programy, parkoviště, pojištění proti úpadku a insolvenci CK. APARTMÁNY – ložní prádlo, spotřebu energie, vody a plynu, závěrečný úklid. HOTEL – 7× polopenze.

Příplatky

dětská postýlka 40 €, pojištění A, B, C. APARTMÁNY –polopenze 460 Kč/os./den, děti 6–12 let 380 Kč/os./den, ručníky 5 €/os./výměna. HOTEL – plná penze 180 Kč/os./den, jednolůžkový pokoj 430 Kč/os./den.

Slevy

APARTMÁNY – přistýlky ZDARMA. HOTEL – děti 0–6 let na přistýlce ZDARMA vč. stravy, děti 6–12 let na přistýlce 40 %, dospělá osoba na přistýlce 10 %.
SPECIÁLNÍ NABÍDKA: platí jen u hotelu – v období do 30.06. a od 01.09. děti do 14 let na 1. přistýlce ZDARMA vč. stravy, děti do 14 let na 2. přistýlce sleva 50 % vč. stravy.

Informace o letovisku

Oblast Ricadi se nachází na „Pobřeží bohů“, turistické oblasti proslulé svými krásnými bílými plážemi s jemným pískem, křišťálově čistým mořem a strmými skalnatými útesy. Právě tyto mysy, skály, zátoky, malé panenské pláže a nekonečné množství pestrobarevné středozemní vegetace s podmanivou vůní tvoří tuto oblast jedinečně okouzlující. Když hovoříme o Capo Vatikánském mysu, máme na mysli celý úsek pobřeží, který začíná na severu městečkem Briatico, poté městečky Zambrone, Parghelia a dále pokračuje směrem na jih s městečky Santa Domenica, San Nicolò di Ricadi, Santa Maria di Ricadi, Capo Vaticano až po městečka Joppolo a Nicotera.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING