Filtr

Charakteristika

rodinný hotel se nachází u jedné z nejkrásnějších pláží v oblasti Capo Vaticano – Baia di Grotticelle. Hotel je obklopený tropickými rostlinami, palmami a kaktusy. Nechybí tu ani možnost večerních procházek ke slavnému stožáru Faro, odkud je nádherný výhled na celé pobřeží, pobřeží sicilského města Messina anebo na západ slunce nad Liparskými ostrovy. Asi 9 km se nachází město Tropea, které je označováno jako „Perla Kalábrie“.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV, trezor, minibar (na vyžádání, za příplatek), klimatizaci (na vyžádání, za příplatek), většinou balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, tenisové kurty, trezor na recepci, animační programy, parkoviště, WiFi; na pláži pizzerie, půjčovna lodiček a vodních šlapadel.

Pláž

350 m, soukromá, bílý písek, skalnaté útesy.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, vstup do bazénu, plážový servis v období do 18.06. a od 10.09., tenisový kurt 1 hod. během pobytu, animační programy, asistenční službu, pojištění proti insolvenci a úpadku CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

plážový servis v období 18.06.–10.09. 20 €/den, minibar 5 €/den (nutno rezervovat v CK), klimatizace 5 €/den, dětská postýlka 10 €/noc, malé zvíře 10 €/noc (nutno vyžádat v CK).

Příplatky

jednolůžkový pokoj 340 Kč/noc, plná penze 340 Kč/os./den, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 2 do 13 let na 1. přistýlce ZDARMA, na 2. přistýlce 50 %; dospělá osoba na přistýlce 30 %.

Informace o letovisku

Oblast Ricadi se nachází na „Pobřeží bohů“, turistické oblasti proslulé svými krásnými bílými plážemi s jemným pískem, křišťálově čistým mořem a strmými skalnatými útesy. Právě tyto mysy, skály, zátoky, malé panenské pláže a nekonečné množství pestrobarevné středozemní vegetace s podmanivou vůní tvoří tuto oblast jedinečně okouzlující. Když hovoříme o Capo Vatikánském mysu, máme na mysli celý úsek pobřeží, který začíná na severu městečkem Briatico, poté městečky Zambrone, Parghelia a dále pokračuje směrem na jih s městečky Santa Domenica, San Nicolò di Ricadi, Santa Maria di Ricadi, Capo Vaticano až po městečka Joppolo a Nicotera.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING