Filtr

Charakteristika

hezké a útulné středisko s bazénem obklopené zelení se nachází jen kousek od bílé písečné pláže na tzv. Pobřeží bohů. Apartmány jsou pěkně zařízeny a každý má vlastní terasu se zahradním nábytkem.

Ubytování

Mono - obývací pokoj se dvěma lůžky a kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušeství, veranda.
Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem nebo palandou, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, veranda.
Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem nebo palandou, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, veranda.
Některé apartmány mají kuchyňský kout na kryté verandě.

Stravování

vlastní. Na místě možnost dokoupení polopenze.

Vybavenost

bazén, bar, minimarket, dětské hřiště, tenisový kurt, animace, parkoviště, WiFi; restaurace vedle villaggia.

Pláž

100 - 350 m, soukromá, bílý písek a kamínky.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, závěrečný úklid, vstup do bazénu, animační programy (cca 01.07.-31.08.), asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 50 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 6 €/os./výměna, ručníky 4 €/os./výměna, plážový servis 50 €/týden, tenisový kurt 10 €/hod., polopenze 15 €/os./den.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Malá zvířata povolena.

Informace o letovisku

Poklidné letovisko Marina di Zambrone se nachází v zálivu Golfo di Sant´Eufemia pouhých 6 km od nejnavštěvovanějšího města Kalábrie Tropea a 60 km od bývalého hlavního města Kalábrie Reggio Calabria. Tato část pobřeží průzračného Tyrhénského moře nabízí 4 km dlouhou členitou pláž, bělostný písek a moře se všemi odstíny azurové barvy, které dosahuje místy i hloubky 50 metrů. Městečko se skládá z pobřežní oblasti, kde je možné strávit příjemný večer, a z historického centra ležícího asi 3 km od pobřeží. Nezapomeňte ochutnat vyhlášené kalábrijské feferonky, sušené fíky a lékořici.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING