Filtr

Charakteristika

oblíbené villaggio s bazénem se skládá z 19 hotelových pokojů a 25 apartmánů. Výhodou jsou velké společné prostory, které umožňují hostům užít si relaxační pobyt v naprosté pohodě. Součástí je i vyhlášená restaurace, ve které si můžete vychutnat skvělou kuchyni z místních výrobků a surovin vysoké kvality.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, TV, minibar, klimatizaci a balkon nebo terasu.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře servírované, výběr ze dvou druhů jídel 1. a 2. chodu, přílohy formou bufetu, voda. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén pro dospělé i děti, 2 restaurace, 2 bary, trezor na recepci, animační programy, stolní tenis, parkoviště.

Pláž

350 m, soukromá, jemný písek. Možnost využít plážový minibus.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, plážový servis, vstup do bazénů (31.05.-21.09.), animační programy (červenec, srpen), plážový minibus, parkoviště, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 50 €/týden, malé zvíře 50 €/týden.

Příplatky

plná penze v období do 02.08. a od 23.08. 170 Kč/os./den, v ostatních obdobích 350 Kč/os./den, pojištění A, B, C.

Slevy

děti do 12 let na přistýlce ZDARMA, dospělá osoba na přistýlce 30 %.

Informace o letovisku

Moderní přímořské městečko Ascea Marina, které má bohatou historii, leží přímo nad mořem. Dnes se může pochlubit nově postavenými vilkami a krásnou pobřežní promenádou, mnoha obchůdky a rybími restauracemi. Zejména večer se nabízí nezapomenutelný pohled na krásně osvětlené vykopávky římského města Velia.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING