Filtr

Charakteristika

komplex leží přímo u přímořské promenády a skládá se ze 3 vilek (Villa Mare, Villa Sole a Villa Olivo), ve kterých je umístěno 28 elegantně zařízených apartmánů. Vilky se nachází v zahradě plné olivovníků a středomořské vegetace. Spojení modernosti a tradice, která navazuje na historii a kulturu této oblasti, nabízí dovolenou v novém stylu.

Ubytování

Mono - obývací pokoj se dvěma nebo třemi samostatnými lůžky, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon nebo předzahrádka.
Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a popř. rozkládacím jednolůžkem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon nebo předzahrádka. Apartmány mohou být dvoupodlažní.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

recepce, terasa s posezením, parkoviště, WiFi.

Pláž

20 m, soukromá, písečná, dlouhá 6 km.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis (13.06.-14.09.), klimatizaci, ložní prádlo a ručníky, WiFi, parkoviště, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 50 €/apt., závěrečný úklid 40 €/mono, 60 € bilo.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 40 €/týden, ložní prádlo 8 €/manželská postel výměna, 6 €/samostatné lůžko/výměna; ručníky 5 €/os./výměna, pračka 5 €/1 praní.

Příplatky

pojištění A, B, C.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Zvířata nejsou povolena.

Informace o letovisku

Moderní přímořské městečko Ascea Marina, které má bohatou historii, leží přímo nad mořem. Dnes se může pochlubit nově postavenými vilkami a krásnou pobřežní promenádou, mnoha obchůdky a rybími restauracemi. Zejména večer se nabízí nezapomenutelný pohled na krásně osvětlené vykopávky římského města Velia.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING