Filtr

Charakteristika

moderní villaggio s bazénem se nachází přímo u pláže na pozemku 50 000 m2. Je obklopeno zelení a spoustou palem. Leží v archeologické zóně cca 1 km od centra letoviska. Středisko tvoří 180 vilek, ve kterých jsou umístěny apartmány nebo hotelové pokoje. Apartmány se nachází v přízemí a jsou vybaveny klimatizací, TV, fénem a trezorem a mají terasu. Villaggio zajišťuje transfer z vlakové stanice v Ascea zdarma.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén pro dospělé i děti, restaurace, recepce, bar, společenská místnost s TV, dětské hřiště, animační programy, posilovna, tenisové kurty, fotbalové, volejbalové a basketbalové hřiště, parkoviště, WiFi; na pláži plážový volejbal, windsurfing, kánoe.

Pláž

20-150 m, soukromá, písečná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis, ložní prádlo a ručníky, klimatizaci, vstup do bazénu, animační programy a miniklub (01.06.-30.09.), parkoviště, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 20 €/apt./týden.

Příplatky

spojení dvou a více termínů při autobusové dopravě 500 Kč/os., pojištění A, B, C.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Zvířata nejsou povolena.

Informace o letovisku

Moderní přímořské městečko Ascea Marina, které má bohatou historii, leží přímo nad mořem. Dnes se může pochlubit nově postavenými vilkami a krásnou pobřežní promenádou, mnoha obchůdky a rybími restauracemi. Zejména večer se nabízí nezapomenutelný pohled na krásně osvětlené vykopávky římského města Velia.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING