Filtr

Charakteristika

komplex obklopený krásnou zelení a azurovým mořem leží v Národním parku Cilento. Skládá se ze 135 bungalovů. Villaggio je ideálním místem pro ty, kteří chtějí prožít příjemnou dovolenou v klidné a rodinné atmosféře, sportovat, bavit se, poznávat nové přátele a vychutnat si dobré jídlo.

Ubytování

bungalovy mají pokoj s manželskou postelí a palandou, vlastní sociální příslušenství a verandu.

Stravování

plná penze. Snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběr ze 2 druhů jídel 1. a 2. chodu, ovoce, salát nebo dezert, bez nápojů v ceně.

Vybavenost

recepce, restaurace, bar, animace, půjčovna kol, fotbalové a volejbalové hřiště, stolní tenis a bocce, lukostřelba, Nordic Walking, pilates, parkoviště, WiFi.

Pláž

150 m, soukromá, jemný bílý písek.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x plnou penzi, ložní prádlo a ručníky s týdenní výměnou, animační programy (01.06.-07.09.), miniklub, plážový servis, fotbalové hřiště, telefonickou asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 50 €/týden.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 30 %, pojištění A, B, C.

Slevy

děti do 12 let na přistýlce ZDARMA, dospělá osoba na přistýlce 30 %.

Poznámka

Zvířata nejsou povolena.

Informace o letovisku

Moderní přímořské městečko Ascea Marina, které má bohatou historii, leží přímo nad mořem. Dnes se může pochlubit nově postavenými vilkami a krásnou pobřežní promenádou, mnoha obchůdky a rybími restauracemi. Zejména večer se nabízí nezapomenutelný pohled na krásně osvětlené vykopávky římského města Velia.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING