Filtr

Charakteristika

vilky a apartmány jsou součástí čtyřhvězdičkového komplexu hotelu Giulivo. Nachází se v centru městečka jen několik metrů od pláže, od které jsou odděleny piniovým hájem. Residenční část se skládá z bungalovů umístěných v okolí bazénu, z vilek rozmístěných v piniovém háji (každá vilka má dva apartmány) a apartmánů v hlavní budově, které byly nedávno zrekonstruovány. Všechny vilky mají verandu, v přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, v prvním patře potom pokoje a 1-2 sociální příslušenství. Několik kroků od hotelu se nachází autobusová zastávka. Komplex je ideálním místem nejen pro strávení letní dovolené, ale také pro poznávání nedalekých měst, ostrovů a archeologických areálů. Doporučujeme ho i skupinám, pro které se zde nabízí možnost společného vaření ve velkém apartmánu.

Ubytování

Vilka A, bungalov - trilo 4+1; obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma nebo třemi samostatnými lůžky (možnost palandy), vlastní sociální příslušenství, veranda. Vilka B, C - quadri 8; obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice s manželskou postelí, pokoj se 4 samostatnými lůžky, nebo ložnice s manželskou postelí, 2 pokoje se třemi samostatnými lůžky (možnost palandy), vlastní sociální příslušenství, veranda. Vilka D - penta 9; obývací pokoj s kuchyňským koutem, 3 ložnice s manželskou postelí nebo samostatnými lůžky, pokoj se třemi samostatnými lůžky, veranda. Vilka E - penta 11; obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, 3 pokoje se třemi samostatnými lůžky (v 1 pokoji možnost palandy), vlastní sociální příslušenství, veranda. Vilka F - penta 11; obývací pokoj s kuchyňským koutem, 4 ložnice se manželskou postelí nebo samostatnými lůžky, pokoj se třemi samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, veranda. Trilo residence - vstupní místnost s kuchyňským koutem, 2 ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon.

Stravování

vlastní. Na místě možnost dokoupení snídaní, polopenze nebo plné penze.

Vybavenost

bazén, recepce, restaurace, bar, vířivka, zahrada, dětské hřiště, animační programy, půjčovna kol, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, parkoviště, WiFi.

Pláž

30-200 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu vody, energie a plynu, plážový servis, závěrečný úklid, ložní prádlo a ručníky (sada na začátku pobytu), vstup do bazénu (cca 01.06.-15.09.), animační programy (cca 15.06.-15.09.), parkovací místo, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK. U apartmánů typu trilo residence navíc klimatizaci.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 6 €/os./výměna, ručníky 6 €/os./výměna; půjčovna kol 5 €/1 kolo/den; dětská postýlka 7 €/den.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING