Paestum / Villaggio Cerullo

od 1 390
doprava Vlastní
strava Bez stravování

Filtr

Charakteristika

komplex leží u pláže v nádherné zátoce mezi Agropoli a Salernem. Skládá se z 24 apartmánů v hlavní dvoupatrové budově obklopené palmami, piniemi a středomořskou vegetací. Všechny apartmány jsou prostorné a jednoduše a pohodlně zařízeny a jsou vybaveny TV, trezorem, fénem a žehličkou. Apartmány v poschodí mají balkon, přízemní apartmány jsou bez balkonu. Villaggio řídí rodina Cerullo a díky tomu se vyznačuje příjemnou rodinnou atmosférou. Je ideálním základnou pro návštěvu historických a turistických míst v okolí jako je např. Paestum vzdálené cca 2 km, Agropoli, ostrov Capri, Sorrento, Amalfi, Pompeje nebo Vesuv.

Ubytování

Trilo - obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice s manželskou postelí a popř. samostatným lůžkem, vlastní sociální příslušenství, balkon (na vyžádání, za příplatek). V přízemních apartmánech trilo 4 možnost palandy.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bar, společenská místnost s TV, dětské hřiště, prostor pro venkovní hry, prádelna, parkoviště, WiFi.

Pláž

50 m, soukromá, písečná.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis, závěrečný úklid, animační programy (01.07.-31.08.), parkoviště, telefonickou asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 30 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo a ručníky 8 €/os./výměna.

Příplatky

apartmán v 1. patře s balkonem 340 Kč/apt./týden, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

v období do 03.05.. a od 12.09. apartmány v 1. patře bez příplatku.

Poznámka

Zvířata nejsou povolena.

Informace o letovisku

Město Paestum leží v oblasti Cilento, v jednom z nejkrásnějších míst Itálie s bělostnými plážemi, čistým mořem a nedotčenou přírodou. Novodobé Paestum leží směrem na sever od starořeckého naleziště se zachovalými dórskými chrámy a zbytky antického města, významné archeologické lokality, která představuje ráj pro milovníky historie.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING