Filtr

Charakteristika

středisko se nachází na poloviční cestě mezi Mattinatou a Manfredonií. Od obou měst je vzdáleno asi 8 km. Villaggio se skládá ze zděných řadových bungalovů, které obklopuje středomořská vegetace. Má vlastní písčitou pláž přístupnou pouze ze střediska a pyšní se novým bazénem pro dospělé i děti.

Ubytování

Bilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), veranda. Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvě ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (za příplatek), veranda. Quadri - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvě ložnice s manželskou postelí, pokoj s palandou, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (za příplatek), veranda. Apartmány Superior jsou prostornější, jsou vybaveny TV (povinný příplatek) a klimatizací (povinný příplatek).

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén pro děti a dospělé, restaurace, bar, obchod, multifunkční hřiště, dětské hřiště, parkoviště.

Pláž

u pláže, soukromá, písečná. Bungalovy jsou vzdáleny od pláže do 300 m.

Nástup na ubytování

neděle od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., spotřeba vody, elektřiny a plynu, ložní prádlo, 1 parkovací místo, klubovou kartu (vstup do bazénu, využívání hřiště přes den, animace, plážový servis), pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

pojištění A, B, C. Příplatky hrazené na místě: postýlka 35 €/týden, klimatizace 70 €/týden (nutno vyžádat při rezervaci), plážový servis v 1. řadě 35 €/týden (nutno vyžádat při rezervaci).

Slevy

přistýlky zdarma.

Příplatky

vratná kauce 100 €/apt., závěrečný úklid 30 €/apt.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING