Filtr

Charakteristika

pěkná residence se nachází v centrální části letoviska, kousek od železniční stanice a pár kroků od pláže s jemným pískem. Všechny útulné apartmány prošly nedávnou rekonstrukcí a jsou elegantně a vkusně zařízeny. Jsou vybaveny TV, pračkou, žehličkou, klimatizací a mají prostornou terasu a parkovací místo. Samotné letovisko se vyznačuje příjemnou atmosférou a je vhodným místem ke strávení dovolené ve znamení relaxu pro páry i rodiny s dětmi.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa. Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

garáže, parkoviště.

Pláž

100 m, písečná, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 15 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, parkovací místo (nutno vyžádat v CK), delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 70 €/apt., závěrečný úklid 40 €/apt., týdenní paušální poplatek 50 €/týden/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo a ručníky 10 €/os./výměna, klimatizace 35 €/týden/apt., dětská postýlka 20 €/týden, 3. přistýlka 20 €/týden, kryté parkovací místo 40 €/týden, malé zvíře 50 €/týden.

Příplatky

pojištění A, B, C.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Městečko Cupra Marittima má dlouhou historii jako lázeňské letovisko. Při procházce po nábřežní promenádě můžete obdivovat velké množství secesních vil v zahradách, které zde byly vybudovány jako letní sídla vlivných rodin. V podobném stylu jsou zde vystavěny i nevelké hotely. Promenáda, křišťálové moře, pláže z bílého písku a zajímavé okolí s historickými městečky a hezkou přírodou jsou ideálním předpokladem pro prožití nezapomenutelné dovolené. K návštěvě se nabízí expozice se sbírkami mušlí a měkkýšů pocházející z celého světa, v srpnu zde probíhá tradiční mušlový karneval. K romantickým procházkám láká stará vesnička Marano, která se tyčí na kopci nad letoviskem. Nyní již splývá se zástavbou Cupra Marittima a je obydlena jen několika málo rodinami.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING