Pesaro / Hotel Majestic

od 7 790
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Náš tip
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

moderní hotel s bazénem má vynikající polohu - nachází se přímo na hlavní promenádě pár kroků od historického centra letoviska. Komfortní hotelové pokoje s balkonem prošly nedávnou rekonstrukcí a mají boční výhled na moře. Restaurace nabízí speciality regionální i mezinárodní kuchyně.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV, trezor, fén a balkon. Možnost ubytování v pokojích s přímým výhledem na moře (na vyžádání, za příplatek).

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře servírované, výběr z několika menu, přílohy formou bufetu, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, výtah, společenská místnost s TV, Internet point, půjčovna kol, garáže, parkoviště, WiFi.

Pláž

u pláže, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 13 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, vstup do bazénu, WiFi, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

garáž 10 €/den, parkovací místo 7 €/den, malé zvíře 5 €/noc.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 400 Kč/noc, plná penze 300 Kč/os./den, pokoj s přímým výhledem na moře 370 Kč/pokoj/noc, plážový servis 680 Kč/pokoj/den, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 2 do 12 let na přistýlce 50 %, dospělá osoba na přistýlce 10 %.

Informace o letovisku

Přímořské letovisko Pesaro, jehož historie zasahuje až do doby železné, si dodnes zachovalo svůj nezaměnitelný ráz. V 19. století si tu začali stavět residence bohatí Italové, kteří nešetřili chválou, a tím přitáhli i další zájemce o tuto oblast. Charakteristickým znakem města je promenáda lemující mořské pobřeží. V Pesaru najdete nejen úchvatné pláže s nepřebernou nabídkou ubytovacích kapacit a sportovišť, ale neměla by zůstat opomenuta ani výtečná kuchyně a historické památky. Jistě si vás získá centrální pesarské náměstí Piazza del Popolo s nádhernou kašnou nebo Palazzo Ducale.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING