San Benedetto del Tronto / Hotel Maestrale

od 20 690
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Náš tip
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

útulný hotel se nachází v klidné části letoviska Porto d'Ascoli uprostřed zeleně cca 350 m od pláže. Disponuje 29 prostornými klimatizovanými pokoji s balkonem. Nedaleká krásná palmová promenáda a cyklostezka vybízí k dlouhým procházkám ve dne i ve večerních hodinách. Centrum Porto d'Ascoli, kde se konají pravidelné trhy, je vzdáleno cca 800 m. Samotné historické centrum letoviska leží ve vzdálenosti cca 5 km a využít můžete městskou hromadnou dopravu.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV, klimatizaci (na vyžádání, za příplatek) a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z několika menu 1. a 2. chodu, přílohy formou bufetu, voda a víno. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

restaurace, bar, výtah, stolní tenis, herna, tělocvična, půjčovna kol, parkoviště, WiFi.

Pláž

350 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, plážový servis, WiFi, parkovací místo, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 15 €/týden, klimatizace 35 €/týden.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 30 %, plná penze 170 Kč/os./den, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti do 6 let na přistýlce ZDARMA, děti od 6 do 12 let na přistýlce 50 %, dospělá osoba na přistýlce 10 %.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1,5 €/noc/osoba od 12 let, max. po dobu 7 nocí.

Informace o letovisku

San Benedetto del Tronto, vyhlášené letovisko v provincii Ascoli Piceno, patří již dlouho dobu k nejvyhledávanějším ve střední Itálii. Turistům kromě zachovalého historického centra s velkým množstvím obchodů, barů a restaurací nabízí především jedinečnou palmovou promenádu s více než osmi tisíci palmami a bohatě kvetoucími oleandry. Kromě krásného koupání a nákupních možností zde najdete i širokou nabídku využití kulturního i sportovního charakteru.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING