San Benedetto del Tronto / Residence Oltremare

od 3 990
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Exkluzivní ubytování
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Proč vybrat tento produkt

• moderní residence s bazénem
• nadstandardně vybavené apartmány, které prošly nedávnou rekonstrukcí
• zábavní a nákupní možnosti v okolí

Filtr

Charakteristika

moderní residence s bazénem se nachází v bezprostřední blízkosti pláže a krásné palmové promenády. Apartmány jsou funkčně zařízeny a nadstandardně vybaveny telefonem, TV/SAT, klimatizací, trezorem, WiFi, pračkou a myčkou. Residence leží v centru části Porto d'Ascoli, kde najdete spoustu zábavních a nákupních možností včetně pravidelných trhů. Smluvní stabilimento "Bagni Oltremare" nabízí možnost vychutnat si pokrmy z ryb s výběrovými víny, posezení u aperitivu a různé tématické večery přímo na pláži.

Ubytování

Mono A3- obývací pokoj s manželskou postelí a gaučem, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa.
Bilo B4/B - obývací pokoj s gaučem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa.
Bilo B4/A - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa.
Trilo B5 - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj s jedním samostatným lůžkem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa.
Trilo C6/C - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa; boční výhled na moře. Trilo C6/B má 2 koupelny a přímý výhled na moře.
Suite Royal - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, 2 ložnice s manželskou postelí, 2 sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa s jacuzzi.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, bar, dětské hřiště, půjčovna kol, parkoviště, WiFi.

Pláž

50 m, jemný písek, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, vstup do bazénu, WiFi, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 200 €/apt., závěrečný úklid 80 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 10 €/os./výměna, klimatizace 50 €/týden, plážový servis 85 - 150 €/týden dle řady (info na vyžádání v CK); parkovací místo 50 €/týden, garáž 70 €/týden, malé zvíře 50 €/týden.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1 €/os./noc.

Informace o letovisku

San Benedetto del Tronto, vyhlášené letovisko v provincii Ascoli Piceno, patří již dlouho dobu k nejvyhledávanějším ve střední Itálii. Turistům kromě zachovalého historického centra s velkým množstvím obchodů, barů a restaurací nabízí především jedinečnou palmovou promenádu s více než osmi tisíci palmami a bohatě kvetoucími oleandry. Kromě krásného koupání a nákupních možností zde najdete i širokou nabídku využití kulturního i sportovního charakteru.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING