Filtr

Trasa

Miramare – Duino – Benátky – Burano – Murano

Svozové trasy

Termín 08.06. - A, B, F, G1, H, K Termín 31.08. - A, B, C, D, F, G1, H

1. den

Odjezd z Brna cca v 6 h. Odpoledne přijedeme do Itálie, kde nás na skalních útesech nad mořem přivítá zámek MIRAMARE. V jeho zdech a okolních překrásných Anglických zahradách se začal odvíjet tragický osud císaře Maxmiliána „Mexického“. Středisko DUINO představuje starý hrad na strmé skále nad mořem, rozsáhlé okolní lesy a kouzelnou zátoku Sistiana. Pro jedinečnou atmosféru si Duino vybral k pobytu Dante, básník R. M. Rilke a čeští filmaři k natočení filmu „Účastníci zájezdu“. Večer se ubytujeme v hotelu v Lido di Jesolo

2. den

Celý den strávíme koupáním a relaxací na zdejších písečných plážích.

3. den

Z přístavu Punta Sabbioni se parníčkem přeplavíme po laguně do BENÁTEK. Navštívíme chrám sv. Marka, prohlédneme si budovy prokurací a Dóžecí palác s vězením, vyjedeme na vyhlídku zvonice sv. Marka. Projdeme si nejkrásnější benátská náměstí, kostely a paláce, obchodní uličky i slavný most Rialto. Projedeme se po Canal Grande kolem nejslavnějších paláců. Návrat na ubytování.

4. den

Dopoledne se opět z Punta Sabbioni vydáme na plavbu po benátské laguně. Na ostrově BURANO si prohlédneme typické místní krajky, na ostrově MURANO nám předvedou své dovednosti zruční místní skláři. Jedinečnou atmosféru obou ostrovů dotvářejí rybářské osady s množstvím barevných domků rozesetých podél kanálů. V poledne se vrátíme k autobusu a odjedeme do ČR. Příjezd do Brna cca ve 23 h.

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem, poplatky v Punta Sabbioni, 3× ubytování v hotelu ve dvou až třílůžkových pokojích s vl. příslušenstvím, 3× snídani, služby průvodce, pojištění CK.

Cena nezahrnuje

pojištění storna a LV viz s. 1 katalogu, lodní lístky – cca 30 €, vstupy do navštívených objektů – doporučená částka cca 40 €.

Příplatky

pojištění A, B, C.

Informace o letovisku

5+ Severního Jadranu
+ Moře nejblíže ČR
+ Země mnoha kontrastů: hory, pláže, řeky, laguny a kanály
+ Světově proslulá města: Benátky Padova, Verona, Vicenza
+ Vysoká úroveň služeb za příznivé ceny
+ Hory chrání moře od nepřízně počasí

TEST RATING