Filtr

Charakteristika

apartmánový dům obklopený zelení leží v první linii cca 50 m od pláže v klidné části letoviska nazývané Lido dei Pini. V blízkosti se nachází také „psí pláž“. Apartmány jsou jednoduše a funkčně zařízeny.

Ubytování

Bilo – obývací pokoj s rozkládacím jednolůžkem nebo dvoulůžkem, kuchyňský kout (možnost samostatné kuchyně), ložnice s manželskou postelí a popř. s jedním samostatným lůžkem, vlastní sociální příslušenství, balkon nebo předzahrádka.
Trilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem (možnost samostatné kuchyně), ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou, vlastní sociální příslušenství, balkon nebo předzahrádka. Možnost ubytování ve dvoupodlažních apartmánech (na vyžádání, za příplatek).

Stravování

vlastní. Na místě možnost dokoupení večeří v italské restauraci Las Vegas.

Vybavenost

výtah, parkovací místo.

Pláž

50 m, jemný písek, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody, plynu, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 50 €/apt. nebo 1 500 Kč/apt.

Příplatky

plážový servis v období 11.05.–08.06. a 31.08.–21.09. 1 200 Kč/týden, v ostatních obdobích 1 650 Kč/týden; ložní prádlo 200 Kč/os./výměna, malé zvíře 30 €/týden (na vyžádání); večeře 300 Kč/os./den v typické italské restauraci Las Vegas, pojištění A, B, C. Vše nutno rezervovat v CK.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Bibione, nejznámější a nejnavštěvovanější letovisko severní Itálie, je již řadu let synonymem ideální rodinné dovolené. Městečko si získalo oblibu díky nekonečným písečným plážím, rušným obchodním třídám s velkým výběrem barů, restaurací, pizzerií a také díky obrovskému množství zábavy, nákupním možnostem, sportovnímu a kulturnímu vyžití za přijatelné ceny. Bibione se dělí na několik částí: Lido del Sole, Lido dei Pini, Pineda a Spiaggia, hlavní turistické centrum s nákupní promenádou a zábavou všeho druhu. Děti jistě ocení místní lunapark a prolézačky na pláži či minigolfové hřiště.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING