Filtr

Charakteristika

residence složená z jednoduše zařízených apartmánů se nachází v samém centru letoviska a cca 350 m od pláže. Apartmány jsou vybaveny TV a mají balkon. Parkovat lze v okolí residence. Kapacitu doporučujeme jako jednu z nejekonomičtějších variant v samém centru letoviska.

Ubytování

Mono - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a dalším rozkládacím jednolůžkem nebo palandou, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, balkon.

Stravování

vlastní. Možnost dokoupení večeří v restauraci Las Vegas.

Vybavenost

výtah.

Pláž

350 m, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody, plynu, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt. nebo 2 500 Kč/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 990 Kč/apt. (pokud neuklidí klient sám), dětská postýlka 790 Kč/os./týden (nutno vyžádat v CK), malé zvíře 30 €/týden (nutno vyžádat v CK), ložní prádlo 200 Kč/os./výměna (nutno rezervovat v CK), večeře 300 Kč/os./den; plážový servis v období do 06.06. a od 12.09. 700 Kč/týden, v období 06.06.-27.06. a 29.08.-12.09. 1 200 Kč/týden, v období 01.08.-29.08. 1 900 Kč/týden, v ostatních obdobích 1 700 Kč/týden.

Příplatky

pojištění A, B, C.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa 0,5 €/den/os. od 2 let.

Informace o letovisku

Bibione, nejznámější a nejnavštěvovanější letovisko severní Itálie, je již řadu let synonymem ideální rodinné dovolené. Městečko si získalo oblibu díky nekonečným písečným plážím, rušným obchodním třídám s velkým výběrem barů, restaurací, pizzerií a také díky obrovskému množství zábavy, nákupním možnostem, sportovnímu a kulturnímu vyžití za přijatelné ceny. Bibione se dělí na několik částí: Lido del Sole, Lido dei Pini, Pineda a Spiaggia, hlavní turistické centrum s nákupní promenádou a zábavou všeho druhu. Děti jistě ocení místní lunapark a prolézačky na pláži či minigolfové hřiště.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING